سیستم همکاری در فروش نگین فایل

   فروشگاه ساز رایگان فایل،خرید و فروش فایل قابل دانلود            396            ۱۳۹۸/۸/۷

 سیستم همکاری در فروش نگین فایل، یک طرح کارآفرینی است،
با هدف درآمدزایی و آموزشی و پژوهشی می باشد.
و به اشتراک گذاری دانش و مدیریت آن بین همگان.
 

همه ما در دوران دانشجویی، تحصیل و کار، زمان قابل توجهی را صرف تهیه و نگارش مطالب علمی اعم از گزارش ها، پروژه ها، مقالات، پایان نامه ها، سمینارها، پروپوزال ها و ... نموده ایم.

این فایل های ارزشمند، پس از یک بار تهیه و ارائه، معمولاً در کامپیوترهای افراد، آرشیو شده و قابل استفاده برای دیگران نمی باشد. با اشتراک گذاری این اطلاعات ارزشمند جهت دسترس دیگران، هم امکان درآمدزایی از آن ها مهیا شده و هم به مدیریت دانش تولید شده و استفاده سایرین از این مطالب علمی، کمک خواهد شد.

نگین فایل ، سایتی است با هدف مدیریت دانش و بدین منظور امکان انتقال مقالات علمی، پروژه های دانشگاهی، گزارش های علمی، متون فنی، تحقیق های دانشجویی، جزوات درسی و آموزشی و به طور کلی هر فایلی که قابل دانلود باشد، را بین تمامی جویندگان دانش فراهم آورده است.
 
 
در این سایت، هر شخص می تواند به 3 روش کسب درآمد نماید: 
1- آپلود فایل های خود برای فروش آنلاین
2- بازاریابی محصولات در سایت یا وبلاگ خود
3- زیرمجموعه گیری

 


1- ارسال فایل توسط شما:
پس از ارسال فایل توسط شما از طریق پنل کاربری، فایل ارسالی در اسرع وقت، توسط تیم فنی سایت مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تأیید، فایل مورد نظر بر روی سایت قرار خواهد گرفت. 

پس از هر بار فروش موفق هر فایل، قیمت تعیین شده برای فایل ها که توسط شما تعیین می گردد، پس از کسر سهم سایت که معادل 10 درصد از مبلغ تعیین شده می باشد (شامل هزینه های نگهداری و پشتیبانی از سرور+ پرداخت مالیات های مربوطه+ هزینه های بازاریابی و تبلیغات و ...) و پورسانت بازاریابی محصولات که به بازاریابان سایت تعلق می گیرد و آن هم توسط شما تعیین می گردد، بلافاصله در حساب شما ثبت خواهد گردید.


2- بازاریابی و کسب درآمد از فروش فایل های خود و دیگران:
علاوه بر امکان فروش فایل های خود، شما می توانید با بازاریابی فایل های خود و سایر کاربران، به کسب درآمد از اینترنت بپردازید.

با فروش هر یک از فایل های بازاریابی شده توسط شما، بلافاصله یک ایمیل به صورت خودکار برای شما ارسال می شود که عنوان فایل فروش رفته به همراه پورسانت دریافتی شما، در آن ذکر گردیده است. 

علاوه بر ارسال ایمیل، شما می توانید با وارد نمودن شماره موبایلتان در پنل کاربری،  بلافاصله پس از هر فروش، یک پیامک اطلاع رسانی به صورت اتوماتیک و رایگان، شامل کد فایل فروش رفته و پورسانت دریافتی شما، دریافت خواهید نمود.


3- زیرمجموعه گیری:
مزیت زیرمجموعه در این است که اگر زیرمجموعه معرفی شده توسط شما، فروش موفق از فایل های خودش داشته باشد، 2 درصد قیمت آن فایل فروخته شده، به شما خواهد رسید. این 2 درصد از پول زیرمجموعه کسر نشده و از پورسانت سایت، پرداخت خواهد گردید. 


باتکشر مدیریت نگین فایل


درباره نگین فایل
فروشگاه ساز فایل تمامی خدمات لازم برای راه اندازی و ساخت یک فروشگاه را در اختیار شما می گذارد. شما بدون نیاز به هاست ، دامنه ، هزینه های بالای برنامه نویسی و طراحی سایت می توانید فروشگاه خود را ایجاد نمایید .پشتیبانی واتساپ سایت:09054820692 .
آمار فروشگاه
  •   تعداد فروشگاه: 123
  •   تعداد محصول: 37,457
  •   بازدید امروز : 2,757
  •   بازدید هفته گذشته: 76,537
  •   بازدید ماه گذشته: 461,782